«Одна справа – бачити фотографії та читати новини в ЗМІ, а зовсім інша – приїхати і на власні очі побачити те, що відбулося »

Естонська делегація відвідала зруйновані в окупації території Житомирщини

Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко та перший віцеспікер Рійгікогу (парламенту) Естонської Республіки Ханно Певкур разом з делегацією естонських політиків відвідали міста Малин, Бучу та Ірпінь.

Якщо говорити про мої враження, звісно, у мене не вистачає слів, щоб висловити все, що відчуваю”, – сказав перший віцеспікер Рійгікогу Естонської Республіки Ханно Певкур.- Одна справа – бачити фотографії та читати новини в ЗМІ, а зовсім інша – приїхати і на власні очі побачити те, що відбулося.

Він запевнив, що Естонія допомагатиме Україні відбудувати зруйновані об‘єкти інфраструктури.

“Я хочу, щоб ми разом – Естонія, Україна та інші країни – пам‘ятали про те, що відбулося, але працювали над майбутнім. Цією відбудовою ми прагнемо дати Україні надію на те, що її партнери будуть поруч не тільки вчора та сьогодні, а й надалі”, – підкреслив Певкур.

Перший заступник Голови ВР подякував естонській делегації за візит та підтримку держави , повідомляє newday.org.ua з посиланням на Укрінформ.

На Житомирщині політики відвідали постраждалі внаслідок російських атак об‘єкти інфраструктури. Зокрема, оглянули картонно-паперову фабрику, церкву Покрови Пресвятої Богородиці, Малинську дитячу школу мистецтв та пожежно-рятувальну частину.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 285 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира