З турботою про школярів Новограда-Волинського

Обласна військова адміністрація на чолі з Віталієм Бунечком та відповідні обласні служби використовують всі наявні можливості для повноцінної підготовки Житомирщини до нового навчального року. Головним завданням місцевої влади голова ОВА визначив відновлення усіх шкіл та підготовку закладів освіти до роботи в умовах воєнного часу із забезпеченням повноцінної безпеки дітей та освітян.

Саме під цим кутом зору Віталій Бунечко спільно із заступником керівника Офісу Президента України Кирилом Тимошенком знайомився 1 липня із станом справ в одному з провідних освітніх закладів Новоград-Волинської громади – ліцеї №11, який користується заслуженим авторитетом за стабільно високими показниками у всеукраїнських змаганнях та олімпіадах.

За нинішніх фронтових умов своєчасна та високоякісна підготовка навчальних закладів такого рівня до нового навчального року вимагає чималих коштів. Для ліцею №11з цією метою виділено 400 тисяч гривень. Трудовий колектив і будівельники часу не гають: за рахунок отриманих коштів вже розпочали ремонт укриття, монтується нова система водопостачання та водовідведення, будуються санвузли. Повним ходом йде також облаштування навчальних аудиторій, що дозволить у випадку ворожого ракетного обстрілу надійно вберегти понад 800 вихованців ліцею та 85 освітян. Тут запровадили також «тривожну кнопку», що працює в автоматичному режимі оповіщення, та облаштували заклад автоматичною пожежною сигналізацією і 16 відеокамерами.

Віталій Бунечко навів цю статистику як яскравий приклад тієї колосальної роботи, яка дозволить школярам Новограда-Волинського ефективно здобувати знання під захистом Збройних Сил України. Подібна робота, за його словами, нині широко триває і в інших містах та селах Житомирщини.

О. Левченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 517 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира