Збитки довкіллю - понад 530 мільйонів гривень

Фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу порахували, що внаслідок авіаційних ударів Російської Федерації по території Житомирщини довкіллю області нанесені збитки у понад 530 мільйонів гривень. Про це Держекоінспекція  повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

У повідомленні, зокрема, йдеться, що в результаті ракетно-бомбових ударів по нафтобазам через пожежі та горіння нафтопродуктів збитки від забруднення атмосфери склали понад 470 мільйонів гривень.

Внаслідок обстрілів був пошкоджений нафтопродуктопровід "Самара-Західний напрямок", в результаті стався витік нафтопродуктів на земельну ділянку. Цим завдано шкоди на понад 11 мільйонів гривень.

Постраждали і ліси області. Внаслідок обстрілів територій Коростенського, Народицького, Овруцького, Радомишльського та Коростишівського лісгоспів збитки сягають 35 мільйонів гривень. А через падіння літака ЗСУ на території Шепетівського військового лісгоспу були пошкоджені дерева на суму чотири з половиною мільйони гривень.

Екологи прораховують збитки згідно методики, яка дозволяє нараховувати шкоду за забруднення землі, водних ресурсів, а також атмосферного повітря речовинам, які виділяються під час горіння, а це оксиди азоту, аміак, сірчистий ангідрид, бензапирен, оксиди вуглецю, метали та їх сполуки.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 726 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира