Більше 455 млн грн на розвиток війська

У січні-липні 2022 року платники області сплатили до бюджету 455,1 млн грн військового збору , йдеться на сайті головного управління ДПС в області.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Житомирській області Сергій Красиленко зазначає, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 160,3 млн гривень або на 54,4 відсотки. Лише у липні платники податків області сплатили 82,5 млн грн збору, що на 39,1 млн грн або 89,8 відсотки більше, ніж торік.

Військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування, підтримки та реформування армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

«Сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії, прагнення мешканців Житомирщини допомагати військовим, що наближатиме мир в нашій країні» - наголосив Сергій Красиленко.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 407 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира