Гідроспоруди вартістю 4,5 млн грн повернуто державі за втручання прокуратури Житомирщини

Прокурори Коростишівської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення господарського суду  області щодо розірвання з приватним товариством договору оренди комплексу гідротехнічних споруд і водойм та повернення їх державі.

Йдеться про те, що приватне товариство тривалий час, з грудня 2019 року, відповідно до договору оренди, користувалося комплексом гідроспоруд та водоймами, загальною площею майже 240 га, розташованими за межами сіл Романівка та Кошляки Житомирського району.

Однак, у зв’язку з невиконанням умов договору – несплатою орендної плати за користування майном, яке перебуває на балансі державного підприємства Держагентства рибного господарства України, окружною прокуратурою заявлено позов про розірвання договору з недобросовісним орендарем.

Наразі про фактичне повернення нерухомого майна вартістю 4,5 млн грн складено відповідні офіційні документи, повідомила пресслужба обласної прокуратури.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 498 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира