Скільки платитимемо за 1 кг картоплі

Цьогоріч у зв'язку з війною в Україні стрімко зростають ціни на найпопулярніші продукти.

Чи торкнеться подорожчання і картоплі розповів заступник директора з наукової роботи з питань селекції та насінництва Інституту картоплярства НААН України Микола Фурдига. Він запевнив, що українці купуватимуть овоч за такими самими цінами, що і зараз, пише УНН.

Потрібно враховувати той фактор, що десь на 30% менше посадили, але багато хто виїхав - це теж потрібно враховувати. Кліматичні умови склалися насамперед так, що на початку вегетації було мало опадів, і картопля зав'язала менше бульб, але коли пішли дощі, то вони стали більшими

Він зазначив, що у Сумській, Харківській, Чернігівській та частині Київської областей із запізненням посадили картоплю, бо проводили розмінування. Тому урожай буде у цих регіонах трішки пізнім, але на нього варто розраховувати.

За його словами, Україна буде забезпечена картоплею цілком і повністю. Оптова ціна буде приємною і не буде рости вгору - в діапазоні 7-8 грн за кілограм в період заготівлі.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 350 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира