Волонтер з Японії Дайсуке Тарутані знову приїхав до Житомира

Волонтер Дайсуке Тарутані вже вдруге завітав до Житомира. Він приїхав з Японії, з міста Кобе. Чоловік хоче своє рідне місто Кобе та Житомир зробити містами-побратимами.

Дайсуке Тарутані розповів Суспільному, що приїхав вже вдруге до Житомира, щоб допомогти людям.

"Я працював у Польщі на роздачі та приготуванні їжі для українських переселенців, – розповідає Дайсуке Тарутані. – Також у Молдові я працював у фонді "Молдова за мир". Я приїжджаю сюди тому, що моя дружина родом з України, з Донецька. Їі звати Тетяна".

Разом із дружиною впродовж останніх чотирьох місяців Дайсуке Тарутані допоміг безпечно евакуюватися до Японії 30 українцям.

"Я підписав гарантійного листа про те, що буду допомагати українським біженцям в Японії, – каже Дайсуке Тарутані. – Я забезпечую переїзд і перебування українців в Японії".

Дайсуке Тарутані хоче своє рідне місто Кобе та Житомир зробити містами-побратимами.

"Я буду звертатися до нашого мера для того, щоб це зробити, – каже Дайсуке Тарутані. – Зараз я їду до Монако, але я ще повернуся в Україну тому, що хочу привезти сюди літаючий мотоцикл".

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 600 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира