Єдину державну школу для дистанційного навчання хочуть створити в Україні

В державі опрацьовується можливість створення єдиної державної школи для дистанційного навчання.

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак на брифінгу в медіацентрі Україна.

“Зараз влада думає над тим, щоб створити окрему велику державну дистанційну школу, щоб об’єднати не тільки тих дітей, які перебувають зараз за межами України, а й для того, щоб об’єднати дітей, які є внутрішньо переміщеними особами і їм подекуди важко приходити на навчання в тому місці, де вони перебувають. І щоб об’єднати навіть діаспору, яка є за межами України, щоб вони могли одночасно здобувати українську освіту і освіту країни, у якій перебувають”, – зазначив парламентарій.

За його словами, ідея такої школи належить комітету, і зараз це питання обговорюється з Міністерством освіти та науки, триває пошук донорів і ресурсів.

Бабак додав, що у найближчі місяці буде представлено більше інформації про таку школу, пише newday.org.ua.

Він запевнив, що діти, які виїхали з України після повномасштабного вторгнення росії, залишаються учнями тих шкіл, де вони навчалися до 24 лютого, з кожною дитиною школи підтримують зв’язок.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 292 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира