Житомирщина отримала майже 1100 тонн гуманітарної допомоги з початку війни

За повідомленням Департаменту соцзахисту населення Житомирської ОВА, за період військових дій до області надійшло близько 1078,81 тонн гуманітарної допомоги.

Допомогу отримано від 12 країн: Польщі, Румунії, Словенії, Нідерландів, Італії, Португалії, Чехії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Іспанії, Туреччини та ряду областей держави.

Вантажі складалися з військового спорядження, продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни, одягу, взуття, автомобілів, реанімобілів, елементів живлення, генераторів.

Для громад Житомирщини з урахуванням їх потреб Гуманітарним штабом ОВА передано 689,69 тонн різних видів гуманітарної допомоги.

Щотижня область отримує по 700-900 наборів від Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ГУДВІЛЛ», які згідно з розподілом передаються територіальним громадам для подальшої передачі внутрішньо переміщеним особам.

З метою ефективного надання постраждалим громадянам допомоги Гуманітарний штаб Житомирської ОВА оперативно координує волонтерські ініціативи, міжнародні гуманітарні організації, представників бізнесу щодо гуманітарних потреб. Штаб працює в онлайн-кабінетах у системі гуманітарної допомоги та складів із гуманітарною допомогою, у які вносяться дані про надходження, наявність залишків, відвантаження, упорядкування та потреб гуманітарних вантажів, пише RuporZT.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 367 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира