Затягнуло в лісопилку: загинула дівчинка-підліток

Неприємний інцидент трапився на одному з деревообробних підприємств. 16-річна дівчина, яка працювала на лісопилці, невдало підступилася до верстата, через що її руку буквально “засмоктало” в механізм. Через отримані каліцтва вона загинула на місці, втративши багато крові.

Більше деталей newday.org.ua повідомили у прес-службі поліції Житомирщини.

Подія сталася на території Харитонівської громади. У середу, як завжди, юна співробітниця прийшла на роботу і займалася подрібненням гілок за допомогою спеціального електричного верстата. З невідомих причин її рука в якийсь момент опинилася всередині рухомої частини механізму, що призвело до отримання дівчиною серйозних травм. На жаль, лікарі не змогли їй допомогти — вона загинула від отриманих каліцтв та сильної крововтрати.

Важливим є той момент, що на момент загибелі дівчині виповнилося лише 16 років. Вона не була офіційно працевлаштована на лісопилку, де і сталося нещастя. Це грубе порушення законодавства, адже неповнолітніх не можна допускати до виконання робіт, які мають підвищену небезпеку. Безпосередній контакт з деревообробними механізмами є такою небезпекою.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 361 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира