З резервного фонду Житомирської громади виділили 65 млн грн на придбання потужних генераторів

Таке рішення ухвалено на позачерговій сесії міської ради 24 жовтня, повідомляє zhitomir.info. Після завершення засідання мер Житомира Сергій Сухомлин пояснив, які саме генератори планують закупити і для чого вони потрібні.

«В Україні майже немає генераторів такої потужності, коли ми шукали, то найшли лише один в Полтаві потужністю 500 кВт, а нам потрібні генератори потужністю 800 кВт і багато 500 кВт. Туреччина, Європа – все одно, хто нам зробить, нам дуже важливо отримати їх впродовж 1-1,5 місяці максимум. Бо сьогодні, якщо буде відключена електрична енергія, ми ще зможемо дома обігрітися завдяки теплому одягу, але якщо це буде в грудні-січні, то ми розморозимо систему (опалення), і тоді вже буде набагато складніше. Тому завдання – впродовж 1,5 місяці підключити ці генератори, щоб забезпечити місто теплом і водою», - сказав міський голова.

Мер наголосив, що кількість генераторів чітко визначена, зокрема, кожна районна котельня, яких всього десять, має отримати генератор потужністю 500 кВт. На квартальні котельні, яких 34, потрібні генератори 150-250 кВт, але куплять лише три.

«В цьому році ми робили перепідключення котелень, у нас є тільки три квартальні котельні, які ми не зможемо перепідключити, і на ці котельні ми запланували закупку генераторів по 150 кВт. Закупівля всіх необхідних генераторів коштуватиме до 65 мільйонів, це генератори для теплокомуненерго, водоканалу – перший і другий підйоми, головна каналізаційна станція, очисні споруди, там ідуть генератори великої потужності, по 800 кВт», - пояснив мер Житомира.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 673 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира