Склад будматеріалів у сховищі –

Коростенська окружна прокуратура вимагає через суд повернула об’єкт цивільного захисту громаді.

Прокурори Коростенської окружної прокуратури, в інтересах держави і територіальної громади, подали до суду позов про визнання недійсним договору оренди об’єкту цивільного захисту, укладеного органом місцевого самоврядування з приватним товариством, та зобов’язання орендаря повернути приміщення.

За повідомленням пресслужба обласної прокуратури, йдеться про те, що приватне товариство тривалий час орендує приміщення площею понад 430 м2 - об’єкт цивільного захисту, розташоване у підвалі житлової багатоповерхівки, що у центрі Коростеня. Зокрема, сховище використовується як склад будівельних матеріалів.

Однак прокурори встановили, що таке використання об’єкту цивільного захисту є протиправним, а договір укладено з порушенням низки вимог чинного законодавства. До того ж, місцевих жителів позбавлено можливості в умовах воєнного стану ховатися від ворожих обстрілів.

Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 399 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира