Нетвереза горе-мати вигнала на вулицю п’ятьох дітей

Опрацьовуючи виклик про домашнє насильство, поліцейські Житомирського райуправління виявили п’ятьох дітей, яких нетвереза матір вигнала на вулицю.

Дітлахи були легко одягнені та безпорадні, а горе-матір пішла з квартири ще до приїзду поліцейських, залишивши там безлад та відчинені двері. Нині малечу вилучено, їх долю вирішуватимуть відповідні соціальні служби.

Про дітей до поліції повідомила сусідка, яка вивила їх біля під’їзду будинку у легкому одязі. Найстарший з п'ятьох, 8-річний хлопчик, тримаючи на руках свою найменшу 9-місячну сестричку, розповів, що матір сварилася на них, штовхала, а після цього вигнала з квартири.

Поліцейські сектору протидії домашньому насильству Житомирського РУП, які прибули за викликом, 31-річну матір дітей у помешканні не виявили. Жінка пішла з квартири, не зачинивши двері та залишивши всередині безлад.

Від малечі поліцейські дізналися, що їх матір останнім часом зловживає алкоголем. Під час одного з таких застіль вона і вигнала дітей.

Також було з’ясовано, що жінка виховує малечу самостійно, родина вже певний час перебувала під контролем соціальних служб. За інші правопорушення вона раніше притягувалася до адміністративної відповідальності, однак ситуацію недогляду за дітьми з її боку і поліцейські, і соціальні працівники зафіксували вперше.

Зважаючи на обставини, було прийнято рішення про вилучення дітей з родини. Поліцейські та мешканці будинку разом знайшли теплий одяг та взуття для малечі, також інспектори потурбувались про спеціальне харчування наймолодшій дитині. Нині усі дітки у лікарні під наглядом медиків. До цієї пори матір до них так і не з’явилась. Вочевидь, контакту і спілкування з правоохоронцями і представниками соцслужб вона всіляко намагається уникнути. Тож тривають заходи зі встановлення місцезнаходження жінки, пише RuporZT.

Їй однозначно загрожує відповідальність за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. А представники соціальних служб ініціювали розгляд питання доцільності подальшого перебування дітлахів у такій родині.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 645 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира