Троє “айтішників” зламували сторінки та “позичали” гроші

Доступ до сторінок у соцмережах отримували троє “айтішників” із Коростенського району та “позичали” у друзів зламаного аккаунту гроші.

За такою схемою ошуканства потерпіли близько десятка жителів різних областей.

Про викриття шахраїв повідомили у прокуратурі області:

“Злочинне угрупування у складі трьох жителів Коростенського району, 1996-1998 років народження, з корисливою метою, протягом січня-травня минулого року займалися інтернет-шахрайством.

Усі троє членів угрупування (серед них одна дівчина) були дипломованими фахівцями у сфері інформаційних технологій. Тож, виходячи зі специфіки своєї освіти, розробили спеціальну злочинну схему ошуканства”.

Зокрема, “айтішники” створили фішинговий сайт, на якому пропонували інтернет-користувачам підробіток. Зацікавлені у підробітку клієнти повинні були обов’язково зареєструватися на шахрайському сайті, після чого «айтішники» автоматично отримували доступ до їх персональних даних, акаунтів у соцмережі Instagram.

Отримавши такі можливості, ділки від імені клієнтів розсилали «друзям» повідомлення з проханням терміново перерахувати певну суму грошей на свій номер телефону. Одержаною «виручкою» ділилися між собою, пише 1.zt.ua.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 557 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира