У вимаганні неправомірної вигоди викрито керівництво одного з ринків Житомира

Керівники ринку налагодили схему вимагання та отримання нібито благодійних внесків від підприємців під час правочинів, пов’язаних з орендою.

Обов’язкова сума неправомірної вигоди становила 10 тисяч гривень. Триває встановлення усіх причетних до хабарництва.

Схему незаконного збагачення викрили слідчі СУ та працівники відділу захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в області. У рамках кримінального провадження 30 грудня поліцейські задокументували черговий факт сплати такого «внеску».

Того ж дня слідчі Слідчого управління та працівники ВЗІСД ГУНП за погодженням з обласною прокуратурою провели невідкладні слідчі дії у приміщенні адміністрації. У результаті вилучили грошові кошти, документацію та інші речі, що можуть вказувати на протиправну діяльність посадовців.

За оперативними відомостями, отримані гроші згодом перерозподілялись між учасниками схеми.

Досудове розслідування триває. Попередня кваліфікація правопорушення - ч. 2 ст. 189 (Вимагання) КК України. Слідчі призначили відповідні експертизи. Після їх завершення та проведення інших необхідних слідчо-розшукових дій можлива зміна кваліфікації на ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, повідомив відділ комунікації ГУНП в області.

 

Баннер
Баннер

Стрічка новин

онлайн

Сейчас 501 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2025. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира