«Помічниця» пенсіонерів викрадала кошти з їх рахунків

Наприкінці минулого року до відділу поліції №1 Житомирського рай управління поліції звернулось подружжя жителів Березівської громади із заявою про зникнення з їх банківських рахунків близько 34 тисяч гривень. Про нестачу вони дізналися лише тоді, коли з банку прийшло повідомлення про необхідність сплати кредитів.

Поліцейські перевірили всі обставини та з’ясували, що ще влітку 28-річна сусідка заявників допомагала їм оформити електронні заявки на соціальні виплати. Тоді жінка й дізналася від пенсіонерів конфіденційну інформацію про картки та паролі до їх облікових записів банківських клієнтів.

Упродовж останніх півроку жінка переказувала кошти на іншу картку, якою користувалась. При цьому вона щоразу оперувала невеликими сумами, аби пенсіонерам не приходили мобільні сповіщення. Після зібрання достатніх відомостей слідчі поліції №1 повідомили жінці про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч.1, ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) КК України , пише RuporZT.

Згідно з чинним законодавством їй загрожує ув’язнення строком від 5 до 8 років.

Поліцейські вкотре закликають громадян дбати про фінансову безпеку. Не довіряйте нікому конфіденційну інформацію, що дозволяє отримати доступ до ваших банківських рахунків та проведення різних фінансових операцій. Зауважте, що іноді начебто безкорислива допомога сторонніх може мати негативні наслідки.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 367 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира