10 тисяч генераторів для України

отримає благодійний фонд з Бердичева від американця, який не захотів афішувати своє ім’я. Потужністю від двох до дев’яти кіловат вони надійдуть до кінця березня.

Про це розповіла керівниця благодійного фонду “Оберіг-26”, повідомило Суспільне.

Благодійний фонд з Бердичева займатиметься розподілом генераторів по Україні. Наразі приїхала перша партія – пів тисячі установок. Половину від усіх генераторів відправлять військовим на фронт.

“Через два тижні до нас прийдуть ще 40 фур із генераторами, і ось так поступово до кінця березня ми отримаємо повністю всю партію. Нині ми отримали перших три фури – це близько пів тисячі генераторів, які ми передаємо військовим. Взагалі, більше п’яти тисяч з цих генераторів маємо передати саме для них. Всі інші генератори будуть йти по гарячих точках – туди, де вони найбільш необхідні”, – розповіла керівниця фонду.

Аби отримати генератори, військові мають звернутися до благодійного фонду з офіційним листом. Отримавши генератори, військові мають взяти їх на баланс.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 490 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира