Дитячий оздоровчий табір незаконно продали вдвічі дешевше

Ювенальні прокурори Чуднівської окружної прокуратури, в інтересах Вільшанської територіальної громади, заявили до суду позов

про визнання недійсним договору купівлі-продажу дитячого спортивно-оздоровчого табору та про зобов’язання набувача майна повернути його до комунальної власності.

Як повідомила пресслужба обласної прокуратури, йдеться про КП «Трощанський спортивно-оздоровчий табір «Юність», до якого входять 16 будиночків для проживання та близько десятка адмінприміщень (їдальня, медпункт, майстерня тощо) площею майже 2000 м2, що поблизу Трощанського парку - пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення на р. Тетерів. Оздоровчий комплекс складає матеріально-технічну базу діючого закладу, приватизація яких заборонена законом.

Однак ювенальні прокурори встановили, що Вільшанською сільською радою у 2021 році оздоровчий табір продано жительці Києва за 450 000 грн. Це у той час, коли оціночна вартість майна становить майже 900 тис. грн.

Приватизацію майна здійснено з порушенням вимог Конституції України та Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», якими заборонено відчуження оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком.

Чуднівським районним судом у справі відкрито провадження.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 479 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира