В Житомирі найскладніша ситуація з електроенергією, треба протриматися 2-2,5 тижні

Про це на брифінгу ввечері 9 березня повідомивв мер Житомира Сергій Сухомлин.

Внаслідок ударів ворожих дронів по об’єкту критичної інфраструктури в Житомирі склалася найскладніша ситуація за весь час російських обстрілів.

«…вночі ударами «шахедів» був знищений об’єкт критичної інфраструктури. Це найскладніша ситуація з початку війни з точки зору забезпечення електроенергією міста . Всі ці місяці і у нас була більш-менш нормальна ситуація, якщо порівнювати з іншими областями. А сьогодні ми опинилися в дуже складній ситуації, вона одна з найскладніших в Україні на сьогодні. Можу сказати лише одну цифру: в нас передачу електроенергії обленерго може забезпечити лише 25% від потреби. Найближчі три дні будуть найкритичнішими, в будь-який час можуть відключити електроенергію по всьому місту. Така ситуація не лише в Житомирі, а й в деяких громадах області. Нам треба протриматися 3-4 дні, потім «Укренерго» зможе забезпечувати нас за рахунок інших областей», - сказав С. Сухомлин.

Мер наголосив, що в складному режимі енергопостачання Житомиру треба протриматися 2-2,5 тижні.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 515 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира