Житомирщина отримала автобус для вакцинації населення

Представництво ВООЗ в Україні за підтримки Європейського Союзу передало Міністерству охорони здоров’я України 59 комфортабельних сучасних автобусів для зміцнення масштабної вакцинації по всій країні під час війни.

ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» також отримав такий автобус.

Завдяки цьому транспорту робота мобільних бригад у справі вакцинації населення отримає нову якість – підвищиться рівеньохоплення щепленнями населення в найвіддаленіших куточках нашої області.

Вже незабаром автобусз командою фахівців почне здійснювати виїзди у об’єднані територіальні громади Житомирщини. Вакцинуватимуть населення від інфекційних захворювань, зокрема COVID-19, кору та дифтерії. Насамперед орієнтуватимуться на вимушено переміщених осіб, вразливі групи населення, людей похилого віку та з хронічними захворюваннями.

Завдяки підтримці ВООЗ у партнерстві з ЄС та USAID з квітня по грудень 2022 року послугами з виїзної імунізації було охоплено до 400 000 людей, які проживають у 1500-х населених пунктів восьми областей України, йдеться на сайті установи.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 497 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира