Штраф за завідомо неправдивий виклик екстрених служб 3400 гривень - застереження поліції області

49-річний бердичівлянин у березні повідомив до поліції, що дружина намагається його вбити. 34-річна жителька цього ж району звернулася до поліції із заявою про вчинення домашнього насильства відносно неї.

Жодне з цих повідомлень не підтвердилося - таким способом заявники, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, намагалися нашкодити рідним.

Періодично надходять повідомлення й про викрадення дітей. У березні про таке повідомила 39-річна бердичівлянка. Згодом з’ясувалось, що усе це їй видалось через… алкогольне сп’яніння.

Відтак у всіх випадках поліцейські складали адміністративні протоколи за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП, які направили на розгляд відповідних комісій територіальних громад, повідомив відділ комунікації поліції області.

Статтею 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачені штрафні санкції за завідомо неправдивий виклик поліції, пожежно-рятувального підрозділу, бригади екстреної медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 672 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира