Прем’єр-міністр Естонії та президент у Житомирі підписали важливу декларацію

Під час робочої поїздки минулого понеділка в Житомирську область Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Прем’єр-міністром Естонської Республіки Каєю Каллас, яка прибула в нашу країну з візитом.

«Якби кожен із лідерів та кожна з держав так само сумлінно ставилися до захисту нашої спільної свободи на континенті, агресія Росії уже б зазнала очевидної поразки», – сказав Президент під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Каєю Каллас у Житомирі.

Естонія стала першою державою, яка почала практичне відновлення українського регіону – Житомирської області. Це може стати прикладом для інших партнерів.

«Впевнений: багато зробимо разом. Я сьогодні порушив питання щодо структуризації допомоги щодо відбудови, зокрема створення відповідного представництва, офісу тут, на Житомирщині», – розповів Глава держави.

Про це повідомляє  Офіс Президента.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 420 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира