В країні запрацював Реєстр зниклих безвісти

Із 2 травня в Україні працює Єдиний реєстр зниклих безвісти, куди вносять дані про зниклих.

У реєстрі будуть зібрані та централізовані дані щодо зниклих безвісти:

• ПІБ особи

• місце та дата народження

• сімейний стан

• місце проживання

• територія, на якій відбулося зникнення

• обставини та час зникнення

• прикмети особи

Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції:

“Також до реєстру буде внесено інформацію про наявність чи відсутність рішення суду про визнання осіб безвісно відсутніми або оголошення померлими, а також інші дані, які сприятимуть розшуку особи.

Через місяць після внесення відповідної інформації до реєстру рідні зможуть отримати відповідний витяг, який підтверджуватиме статус зниклого”.

На підставі витягу люди зможуть звернутися до Пенсійного фонду, щоб отримати пенсію по втраті годувальника непрацездатним членам сімʼї.

Для отримання документа потрібно звернутися до МВС (надіслати поштою за адресою м.Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України, або на електронну скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ) із власне запитом та копіями документів, що засвідчують особу запитувача та ступінь споріднення зі зниклою особою.

Реєстр розроблений Міністерством внутрішніх справ спільно з Уповноваженим зі зниклих безвісти й іншими відомствами.

За даними влади, на сьогодні офіційно підтверджено близько 23 тисячі осіб, які вважаються безвісти зниклими за особливих обставин – внаслідок воєнних дій. За статистикою, зазвичай, близько 60-65% зі зниклих безвісти перебувають у полоні, а інші, на жаль, загиблі.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 339 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира