Будинки, школи та лікарні у Житомирі отримали пошкодження внаслідок атаки шахедами

27 будинків обласного центру зазнали незначних пошкоджень 28 травня внаслідок ранкової атаки шахедами.

Переважно постраждали місця загального користування – підʼїзди, де повилітали вікна. У міськраді повідомили, як отримати компенсації, якщо пошкодження є у квартирах та підʼїздах.

«Після тривоги у місті є пошкодження. Переважно це місця загального користування багатоквартирних будинків. У сходинкових прольотах повилітало скло.

Якщо вашого будинку немає у переліку, зверніться, будь ласка, до управителів, або голів ОСББ», – зазначили в мерії. Зокрема, у разі пошкодження:

вікна/двері у квартирі – потрібно реєструватися в Дії за програмою єВідновлення. Далі – чекати засідання комісії і виділення коштів;

місця загального користування (вікна/двері в підʼїздах) – 2 варіанти:

1. у Дії реєструється будь-який співвласник багатоквартирного будинку для отримання відшкодування пошкодженого об’єкту спільної власності;

2. замовляємо експертну оцінку пошкоджень від юридичної особи: ОСББ, або управляюча компанія та звертаємося до ЦНАП для фінансування виконання робіт.

Телефон для отримання консультацій: 41-39-19.

Також у міській раді додали, що заклади освіти та заклади охорони здоров’я, де є пошкодження дверей та вікон, працюють у штатному режимі.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 612 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира