Лисиця покусала дитину

Цей факт підтвердив перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський під час засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії:

“На жаль, на території району трапився випадок коли лисиця покусала дитину, районна військова адміністрація разом із Звягельським районним управлінням головним управління Держпродспоживслужби робить все можливе для недопущення таких випадків. Проводиться пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин та відлов лисиці безкровним методом. В цій сфері головне, аби всі дії відбувались в рамках законодавства та згідно з рішенням ради оборони Житомирської області”.

Внаслідок надзвичайного випадку в районі планують дозволити відстріл червоної лисиці.

“Комісійно вирішили: рекомендувати головам міських, селищних та сільських рад звернутись письмово до голови ради оборони Житомирської області для надання дозволу щодо відстрілу червоної лисиці в мисливських угіддях району; посилити роботу по боротьбі з безпритульними тваринами”, – зазначили у РВА, пише 1.zt.ua.

Це необхідно для підтримання оптимальних розмірів популяції червоної лисиці та у зв’язку зі складною ситуацією щодо сказу.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 371 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира