У серпні в Тетереві загинуло понад 2,6 тис. кг риби

2678 кг риби загинуло в річці Тетерів в районі вул. І. Гонти. Збитки внаслідок мору риби сягають 155,5 тис. грн.

Екологи взяли проби води та грунту, а матеріали за результатами дослідження направили до правоохоронних органів.

“Оперативно реагуючи на лист Житомирського рибоохоронного патруля від 14.08.2023, фахівці Інспекції виїхали на місце загибелі водних біоресурсів в річці Тетерів, в районі вул. Гонти (м.Житомир), обстежили берегову лінію та водне плесо річки, відібрали проби ґрунтів та води для дослідження і подальшого обрахування завданих довкіллю збитків.

За результатами проведених у Відділі інструментально-лабораторного контролю досліджень показників складу та властивостей вод зафіксовано перевищення нормативів ГДК по хімічному споживанню кисню (ХСК) – майже удвічі, по біологічному споживанню кисню (БСК5) – в понад 2 рази, також незначне перевищення по залізу загальному”, – повідомили в екоінспекції Поліського округу, пише 1.zt.ua.

Рибоохоронний патруль надава акт про загибель водних ресурсів – 2 678,5 кг – в натуральному вираженні, 155 584 грн – у вартісному.

Матеріали скеровані до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування в межах компетенції.

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 596 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира