Суд Житомирської області повернув державі палац Терещенків

Господарський суд Житомирської області задовольнив позов Бердичівської окружної прокуратури  і повернув у державну власність пам’ятку місцевого значення – будинок-садибу Терещенка в смт Червоне Житомирської області.

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Міністерство культури та інформаційної політики України долучилося до розгляду справи в 2023 та стало на захист пам’ятки місцевого значення будинку-садиби Терещенка в смт Червоне Житомирської області. Таким чином, маємо ще одну успішну колаборацію МКІП та органів прокуратури, щодо захисту та повернення майна в державну власність. Ще одну будівлю монастиря УПЦ повернуто в державну власність», – йдеться у повідомленні.

Про перемогу в суді першої інстанції повідомила і правозахисниця Олена Терещенко – дружина нащадка роду Терещенків, українсько-французького підприємця Мішеля Терещенка. «Нам вдалося створити величезний суспільний резонанс й повернути справу з Верховного Суду до Суду першої інстанції, коли і господарський, і апеляційний суди були програні! І ось тепер – перший вагомий результат, перемога у суді першої інстанції. Попереду ще дуже багато роботи і в апеляційному, і в Верховному судах – московський патріархат заявив, що здаватися не збирається», – йдеться у її дописі.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 406 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира