В області відремонтують ліцеї в Житомирі, Коростені та Малині за підтримки ПРООН

В одинадцяти областях України ПРООН допомагає відновлювати освітні заклади.

Житомирщина також потрапила в проєкт «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах». «Завдяки участі в цьому проєкті в області планується відремонтувати 31 навчальний заклад у 12 громадах. Лише на першому етапі, до якого увійшло 9 навчальних закладів, передбачається інвестувати у модернізацію освітніх просторів, придбання меблів та техніки, ремонт та обладнання сховищ – 100 млн грн», - розповів начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко. Першочергово в проєкт потрапили освітні заклади Житомира, Малина та Коростеня.

На другому етапі перелік громад розшириться. «В другому тендері є 22 школи. Загальна кількість – це 31 школа. Додається Бердичів, Чуднів і також північні-східні території області, там також є школи, які потребують підтримки», - сказав менеджер проєкту «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах» Олександр Муляр.

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 609 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира