З 1 жовтня відновлюють роботу «Пунктів незламності» в Житомирі, але вони не будуть відкриті постійно

Влада Житомира з 1 жовтня 2023 року відновлює роботу «Пунктів незламності»: 18 стаціонарних і один мобільний.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні міськвиконкому 28 вересня ,пише zhitomir.info.

«Пропонується проєкт рішення про функціонування пунктів незламності. Необхідність розгляду даного питання пов’язана з тим, що наступає зимовий опалювальний період, можуть бути ускладнення життєдіяльності нашого населення. В додатку 1 пропонується перелік – 18 стаціонарних пунктів незламності і один мобільний, який буде за окремим рішенням розгорнутий в тому районі міста, де виникне в цьому, не дай Боже, якась необхідність. Також на території міста ДСНС розгортає свої мобільні пункти і ряд окремих приватних підприємств, зокрема, рекомендовано автозаправним станціям та іншим об’єктам господарської діяльності, які діють на території міста Житомира. Положенням визначений порядок функціонування пунктів незламності, і ми плануємо, що з 1 жовтня вони всі будуть приведені в готовність до того, щоб їх застосувати», - сказав начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Микола Дідківський.

Він також наголосив, що чергування в «пунктах незламності» буде лише, коли виникає або явна загроза, або є факт порушення життєдіяльності населення.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 613 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира