У Житомирі відмовилися від встановлення яскравої новорічної ялинки та масових святкувань

У Житомирі міська рада не планує ставити яскраву новорічну ялинку та організовувати масштабні новорічні заходи.

Однак для дітей та підлітків у умовах воєнного стану будуть проводити мінімальні заходи, де вони зможуть розповісти віршик Миколаю та отримати подарунок, щоб створити новорічну казку та подарувати яскраві емоції дітям в умовах війни. Про це  розповіла Ілона Колодій, начальниця управління культури Житомирської міської ради, пише 1.zt.ua.

“На сьогоднішній день житомирська міська рада готується до організації привітань новорічних та різдвяних для дітей та підлітків у умовах воєнного стану. Зрозуміло, що в умовах воєнного стану вони будуть мінімальні, але ми вважаємо, що так чи інакше ми маємо створити новорічну казку для дітей, подарувати надію на майбутнє. Тому на сьогоднішній день ми плануємо з 1 грудня до 24 грудня включно відкрити резиденцію святого Миколая, яка буде розташована в маєтку Філіпова. Тому запрошуємо всіх маленьких житомирян і гостей нашого міста. Цього року не заплановано новорічних ялинок, так як в минулому році - в умовах воєнного стану, згідно з законом України, який забороняє проведення великих заходів.” – розповіла Ілона Колодій ,начальниця управління культури ЖМР.”

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 668 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира