Презентували стратегію розвитку ФК «Полісся» та представили попередній концепт власної футбольної арени

Президент футбольного клубу «Полісся» Г. Буткевич та представники топменеджменту клубу зустрілись з представниками ЗМІ та блогерами, щоб презентувати вектори розвитку клубу на найближчий період.

Про це повідомила пресслужба ФК «Полісся».

«На зустрічі говорили, зокрема, про вже пророблену роботу, будівництво тренувального центру для команди, розвиток футбольної інфраструктури в Житомирі. Також керівництво клубу поділилося своїм баченням та планами на найближчий період: завершення тренувального центру та проєкт будівництва нового стадіону», - йдеться в повідомленні.

На зустрічі також представили попередній концепт власної футбольної арени.

«Ми розуміємо, що без власної арени сучасному клубу ніяк не обійтися. Ми представляємо попередній концепт власної футбольної арени, яку сподіваємося уже на початку наступного року, матимемо можливість впроваджувати в життя. Вона буде орієнтовно на 10-12 тис. глядачів, мультифункціональна, з можливістю проведення концертів та інших видовищних заходів, а також використання в якості кібер-арени, - зазначив гендиректор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 668 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира