«Подаруй книгу Захиснику України»

В Житомирі триває збір україномовних книг для захисників, які проходять лікування і реабілітацію

«Підтримати наших оборонців можна у різний спосіб – від звичного вже «донату» на картку перевірених часом благодійних фондів, організацій чи конкретних волонтерів до здачі власної крові. І те, й інше я роблю регулярно та із задоволенням, а нині разом з однодумцями реалізуємо гуманітарний проєкт «Підпиши та подаруй українську книгу Захиснику України». В його рамках збираємо книги для військовослужбовців, що проходять лікування і реабілітацію у шпиталях, медзакладах», – розповів Віктор Доброльожа, який з 1999 року займається нотаріальною діяльністю, а з 2014-го –ще й волонтерською: організовує мистецькі благодійні заходи, збирає та відправляє на фронт необхідну допомогу, прилади, транспортні засоби тощо.

Тепер разом з колегами, Свято-Михайлівським кафедральним собором, мережею міських бібліотек «ЛІТтера» він запустив у Житомирі ініціативу: усі охочі можуть придбати (на інтернет-сайтах чи по місцю в Житомирі – книгарня «Знання», відділ «КСД» у ТЦ, «Зелений павільйон» неподалік телецентру, книгарня «Є» на В.Бердичівській) або взяти із власної бібліотеки україномовну книгу в хорошому стані, підписати, залишивши побажання воїнам, а потім принести в один із пунктів, що розташовується в соборі, бібліотечних закладах і нотаріальних конторах.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 382 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира