Виплата грошових переказів через міжнародні системи Western Union та MoneyGram

На прифронтових і нещодавно звільнених територіях Укрпошта часто є єдиною, хто забезпечує українців найнеобхіднішим. Відчуваючи потреби клієнтів, компанія відкриває нові й нові пункти з виплати коштів через міжнародні системи грошових переказів, зокрема Western Union та MoneyGram.

Завдяки активній діяльності у цьому напрямку тільки за останні два місяці 2023 року через Western Union та MoneyGram близько 1400 українців отримали вкрай важливу зараз фінансову підтримку від міжнародних благодійних організацій.

Куди йти та які документи мати, щоб отримати виплати

Відтак кожен, де б не знаходився — у мегаполісі чи селі, — може отримати у відділенні Укрпошти фінансову підтримку від міжнародних благодійних організацій та/або грошові перекази з-за кордону від близьких.

Про те, яке найближче відділення під’єднано до міжнародних систем Western Union та MoneyGram, можна дізнатися у контакт-центрі: 8 800 300 545.

Для отримання коштів потрібно мати паспорт та номер грошового переказу (благодійні організації надсилають його в SMS-повідомленні).

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 316 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира