Начальник піротехнічного підрозділу ДСНС Житомирщини отримав державну нагороду — медаль “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

За самовідданість, мужність та високий професіоналізм у виконанні професійних обов'язків відзнакою Президента України - медаллю “За бездоганну службу” III ступеня - нагороджений підполковник служби цивільного захисту Андрій Стрельбіцький, начальник частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління  ДСНС України у Житомирській області.

За його плечима — виконання завдань в рамках заходів з національної безпеки та оборони держави щодо розмінування території Житомирської, Київської та Харківської областей. Ще раніше — брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, де довелося, зокрема, розміновувати територію навколо ліній електропередач. Має Андрій і чималий досвід у ліквідації наслідків інших складних надзвичайних ситуацій, пов'язаних із вибухами.
Тож за самовіддану службу на рахунку Андрія Броніславович це вже не перша нагорода. З 2007 по 2023 роки він був удостоєний відзнаки МНС України “За відвагу у надзвичайній ситуації ІІ ступеня”, нагороджений нагрудним знаком МНС України “За розмінування ІІ ступеня”, відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції” та нагрудним знаком “Знак Пошани”.
- Дуже приємно і радісно за колегу, - зазначає заступник начальника Головного управління ДСНС в області Олег Держанівський. - Андрій Броніславович з 2006 року в лавах ДСНС і фактично був на етапі створення піротехнічного підрозділу. Досвідчена людина, Фахівець з великої літери, виконував багато ризикованих завдань — і на Харківщині, і на Донеччині. Шлях офіцера - серйозний, відповідальний і пов’язаний завжди із ризиком. Андрій Стрельбіцький нещодавно очолив колектив, що займається знешкодженням вибухонебезпечних предметів, він має великий досвід практичної роботи, і зможе передати свої знання та вміння молодим фахівцям — піротехнікам.
Упродовж минулого року частиною піротехнічних робіт здійснено 250 виїздів для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, під час яких очищено 632,96 га території області та знищено або передано ЗСУ 5844 одиниці різноманітних боєприпасів.
Вітаємо нашого земляка з високою оцінкою його діяльності та дякуємо за самовіддану службу!


Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 434 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира