Відбувся тренінг для журналістів на тему «Психологічна допомога та базові навички стресостійкості»

9 лютого, у приміщенні Житомирської ОВА в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» відбувся тренінг для журналістів на тему «Психологічна допомога та базові навички стресостійкості».

Учасниками заходу стали представники медіа Житомирщини та пресслужба державних органів, а також до них приєдналися перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко та радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка.
«Нині ми мусимо усвідомлювати важливість збереження нашого ментального здоров’я. Саме тому я рада вітати вас сьогодні на цьому тренінгу. Я щиро сподіваюся, що цей захід допоможе кожному присутньому краще зрозуміти свої емоції. Пам’ятайте, збереження психологічного здоров’я є першочерговим завданням кожного», – зазначила Наталія Остапченко.
Психологині, тренерки фонду «Маша» й програми «Провідники Змін» Марія Добровінська та Тетяна Кереселідзе поділилася з учасниками унікальною методикою, спрямованою на покращення власного психологічного стану.

Учасники тренінгу у дружній ігровій формі виконали шість психологічних вправ, які допомогли їм краще зрозуміти важливість власних емоцій, розвинути уяву й покращити комунікаційні навички й стресостійкість, що є критично важливими для збереження ментального здоров’я журналістів у їхній щоденній роботі. Вправи сприяли розумінню того, як саморегуляція та емпатія можуть допомогти в управлінні емоційним навантаженням, що часто супроводжує роботу в медійній сфері.

Також тренери акцентували на важливості здорового життєвого балансу, включно з регулярними фізичними вправами, правильним харчуванням та достатньою кількістю сну, що разом формують основу для ефективного само піклування та профілактики вигорання.

На завершення організатори підкреслили важливість таких заходів для підвищення обізнаності суспільства про ментальне здоров’я, ролі медіа у формуванні відкритого діалогу та зниження стигми в цій сфері.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 640 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира