Безпекова конференція у Мюнхені

З 16 по 18 лютого у Німеччині пройде чергова Мюнхенська конференція з безпеки, на якій світова еліта – глави держав, урядів, експерти та аналітики - обговорить усі нинішні загрози стабільності у світі. Очікується, що цього року конференцію у мюнхенському готелі Bayerischer Hof відвідають близько 50 глав держав та урядів, а також близько 100 міністрів.

Президент України заявив, що на цій конференції Київ представить своє бачення ситуації цього року.

Також під час Мюнхенської конференції Фонд Віктора Пінчука проведе український ланч на тему «2024 - у наших руках». Дискусія під час українського ланчу зосередиться на тому, що потрібно зробити саме зараз, забезпечивши необхідну підтримку у нестабільному глобальному середовищі, коли багато прихильників України заклопотані внутрішніми політичніми проблемами.

Представлена ця дискусія буде відомими у світі іменами. Це Петро Павел, президент Чехії, Кая Каллас, прем'єр-міністр Естонії, Александер де Кроо, прем'єр-міністр Бельгії, Метте Фредеріксен, прем'єр-міністр Данії, Хілларі Клінтон, професор Школи міжнародних та громадських відносин, держсекретар США (2009-2013), Девід Петреус, голова правління KKR Global Institute, колишній директор Центрального розвідувального управління США та колишній командувач американських та коаліційних збройних сил в Іраку та Афганістані, генерал у відставці.

У складі делегації Верховної Ради на Мюнхенській конференції з безпеки будуть представлені народні депутати, як парламентської більшості, так і опозиційних фракцій, – йдеться у повідомленні пресслужби Верховної Ради.

У Верховній Раді також зазначили, що фракцію Європейська Солідарність у делегації представляє нардеп Олексій Гончаренко, а заяви представників партії щодо неучасті їхньої фракції в Мюнхенській безпековій конференції є маніпулятивними.

– Щодо участі народного депутата України Петра Порошенка в інших, оголошених ним зустрічах з керівництвом Європейського Союзу, з шістьма президентами, главами урядів країн-членів ЄС тощо, повідомляємо наступне. Заяв та відповідних документів, які б підтверджували зазначені вище зустрічі, ні від народного депутата Порошенка, ні від міжнародних лідерів до Верховної Ради України не надходило, – наголошується в повідомленні.

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 435 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира