Розпочалась кампанія декларування громадянами доходів

Житомирська ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року, яка триватиме до 01 травня 2024 року.

Декларацію про майновий стан і доходи громадянам необхідно подати до державної податкової інспекції за місцем своєї податкової адреси. Подати декларацію можна особисто платником або уповноваженою на це особою — надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено, що податкова декларація про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) подається:

Отримати кваліфіковану консультацію фахівця з питання декларування доходів громадян можна за телефоном (0412) 418-537 або відвідати Центр обслуговування платників податків Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області за адресою: м. Житомир, м-н. Перемоги,2

Довідково. Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Кодексу).

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 430 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира