Продовжуються змагання серед школярів у рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Минулого тижня визначились переможці ІІ етапу змагань із баскетболу, які проходили в рамках загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" у Житомирі.

Церемонія нагородження відбулася в приміщенні Департаменту освіти Житомирської міської ради.

У змаганнях серед команд дівчат лідерські позиції зайняли: 1 місце – ліцей №21, 2 місце – команда ліцею №5 та 3 місце – команда ліцею №7.

Серед юнацьких команд найкращими стали: 1 місце – ліцей №3, 2 місце – команда ліцею №6, 3 місце – команда ліцею №27.

Організатори та учасники висловили подяку всім, хто долучився до проведення змагань, та з нетерпінням чекають на наступні етапи проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".

А 29 лютого в житомирському ліцеї №21 відбувся майстер-клас від Володарів Кубку України сезону 19/20 та Володарів Супер Кубку сезону 21/22 - волейбольного клубу «Житичі-Полісся».

Зустріч організувала амбасадорка проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Юлія Єлістратова.

Учні отримали унікальну можливість поспілкуватися з професійними гравцями команди. Центральний блокуючий Лука Бабіч, який є членом національної збірної Чорногорії, звернув увагу молодих спортсменів на важливість регулярних фізичних тренувань та спорту в цілому для здоров’я і добробуту. Також як символ пам’яті та подяки команда ВК «Житичі-Полісся» подарувала ліцею м’яч з автографами усіх гравців.

«Спорт рухає наше життя вперед, і саме тому важливо популяризувати його серед молодого покоління. Люди, які регулярно займаються спортом, виявляються більш стійкими до критичних ситуацій, оскільки фізична активність сприяє не тільки покращенню фізичного здоров’я, але й психологічної резистентності. Вони краще адаптуються до стресових обставин, мають вищий рівень самоконтролю та емоційної стабільності», – зазначила Юлія Єлістратова.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 727 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира