Обласний онкодиспансер отримав автомобіль екстреної медичної допомоги від нідерландського фонду Допомоги Східній Європі

Благодійники вже давно і плідно співпрацюють з Житомирщиною в рамках гуманітарних проєктів та є надійними партнерами добре знаного в нашій області благодійного фонду «Хлібний дім».

Цього разу Медичний комітет Фонду Допомоги Східної Європи Реформаторського Співтовариства та Комітет з особливих потреб зібрали понад 28 тисяч доларів та придбали автомобіль Mercedes Benz, оснащений сучасним обладнанням для надання необхідної медичної допомоги.

«Зараз ми живемо в умовах повномасштабного вторгнення, тому ця допомога дуже важлива, бо багато швидких зараз на фронті допомагають вивозити наших поранених. Але й у відносно мирних областях зберігається загроза. На щастя сьогодні після чергової атаки Житомирщини дрона-камікадзе обійшлося без жертв та постраждалих, тому швидкі не знадобилися. Тож допомога від наших друзів з Нідерландів є дуже важливою. Дякуємо кожному і кожній хто сьогодні підтримує Україну та Житомирщину, хто волонтерить та наближає нашу Перемогу», - зазначив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 386 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира