Продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти області

На Житомирщині продовжується робота зі створення системи укриттів у закладах освіти з урахуванням принципів безбар’єрності та доступності для маломобільних груп населення, включаючи осіб з інвалідністю.

На сьогодні з 1 303 закладів освіти Житомирщини у 1 223 облаштовано укриття, а саме в:

• 569 закладах загальної середньої освіти (з філіями) з 586;

• 543 закладах дошкільної освіти з 603;

• 29 закладах фахової передвищої та вищої освіти;

• 18 закладах професійної (професійно-технічної) освіти;

• 64 закладах позашкільної освіти з 67.

При Житомирській ОВА утворено комісію, яка здійснювала погодження формату освітнього процесу для кожного закладу індивідуально незалежно від форми власності та підпорядкування.

Для створення безпечних умов навчання та виховання у закладах освіти вже спрямовано майже 500 млн. грн на ремонт, реконструкцію та облаштування укриттів, це кошти з обласного бюджету, місцевих бюджетів територіальних громад, державна субвенція на облаштування укриттів у закладах загальної середньої освіти, кошти спеціального фонду закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, спонсорські кошти та міжнародних партнерів

Зокрема, державна субвенція на облаштування укриттів допоможе повернути дітей у школи. Завдяки екосистемі DREAM можна швидко подати заявку в електронному кабінеті. А проєкти повторного використання спрощують підготовку заявок.

Для того, щоб полегшити освітнім закладам розробку та проєктування укриттів, було розроблено проєкти повторного використання, розраховані на різну кількість учнів, з дотриманням стандартів безпеки та інклюзивності.

Різні модифікації проєктів доступні на сайті “Моя фортеця“, а також в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 392 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира