Лінії оборони України: наскільки ефективні фортифікації для ЗСУ?

На тлі переходу ЗСУ до стратегічної оборони й заяв про можливий новий наступ Росії влітку 2024 року Україна екстрено розбудовує кілька ліній оборони. Чи зможуть протитанкові рови і "зуби дракона" стримати російську армію? Хто відповідає за будівництво фортифікацій?

В мережі опубліковано відео взводного опорного пункту з різними видами фортифікаційних споруд. На кадрах – друга лінія оборони фортифікаційних споруд на Харківщині, яка знаходиться на більш безпечній відстані від кордону з рф, що дало змогу побудувати її із залученням приватного партнерства із застосуванням важкої техніки. Процес її зведення інспектував ще в березні 2024 року голова ВЦА Ігор Синєгубов.

Якщо брати кількість таких опорних пунктів – їх сотні на стратегічних наших напрямках. А це фактично вздовж всієї лінії кордону з російською федерацією. Метраж проходів – тисячі метрів, – розповідається в сюжеті.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 440 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира