За кредити EБРР розплачуватимуться житомиряни?

За кредити підприємств теплокомуненерго розплачуватися доведеться місцевим жителям. Тарифи у містах, які взяли позику, переглядатимуть у бік підвищення. Про це повідомили у нацкомісії із регулювання сфери компослуг (UBR).

Нагадаємо, напередодні Європейський банк реконструкції та розвитку надав комунальному підприємству Житомира десять мільйонів євро у кредит. Під час підписання угоди сторони запевнили, що населенню не доведеться платити більше. Покривати різницю між собівартістю послуг та розцінками буде держава. Найближчим часом ЄБРР планує надати позики низці компанії у містах країни.

Валерій Саратов, голова Нацкомісії регулювання сфери комунальних послуг:"Якщо береться кредит, безумовно, його треба повертати. Повертати за рахунок тарифів. Тому ми повинні сьогодні погоджувати всі інвестиційні складові. Завдання комісії обміняти складову, яка називається собівартість, на складову, яка називається інвестиційна складова. Якщо ви вкладаєте гроші, ви повинні зменшити собівартість, щоб не було різкого зростання тарифів".

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 292 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира