Уряд дозволив приватним ветеринарам використовувати кетамін

Під час сьогоднішнього засідання Уряду Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк підняв питання про дозвіл використання кетаміну в приватній ветеринарній практиці. У результаті обговорення, Кабінет Міністрів України дозволив застосовувати цей препарат до прийняття Законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори».  

Через накладання вета на законопроект Президентом України Віктором Януковичем, із 1 березня ветеринари, що працюють в приватних клініках, не змогли б використовувати кетамін у своїй практиці.

Проте таке рішення поставило під загрозу функціонування приватних ветеринарних клінік, які використовують кетамін, як наркоз під час проведення операцій.

Тому сьогодні урядовці розглянули це питання та прийняли рішення дозволити використання кетаміну до моменту законодавчого врегулювання питання використання цього наркотичного препарату.

AgroNews

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 303 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира