Білорусь не вводитиме заборону на імпорт українського продовольства

На сьогодні питання заборони ввезення м'ясо-молочної продукції з Республіки Білорусь на територію України та можливої заборони українського імпорту продовольства до Білорусі знайшло вирішення у вигляді налагодження конструктивного діалогу між сторонами. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь.

У зв’язку з появою у засобах масової інформації повідомлень про введення білоруською стороною з 15:00 години 5 березня 2012 року відповідної заборони на імпорт української продукції, Департамент ветеринарного та продовольчого нагляду Республіки Білорусь офіційно поінформував, що між Україною та Білоруссю наразі налагоджено конструктивний діалог та проводиться обмін інформацією.

На сьогодні між сторонами в робочому порядку оперативно розглядаються питання, які викликали підозри у Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Як повідомляє офіційне джерело, білоруська сторона має намір знайти порозуміння з Україною без введення відповідних обмежувальних заходів.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 367 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира