Українці можуть залишитися без огірків і помідорів

Переробні підприємства України в цьому сезоні не поспішають укладати контракти з фермерами на постачання сировини, повiдомляє AgroNews

Переробники скаржаться на великі запаси нереалізованої консервації, через це багато підприємств до сих пір не змогли розрахуватися за кредитними заборгованостями перед банками. У зв'язку з цим не виключено, що низка консервних заводів, перш за все ті, хто не має виходу на експорт, змушені будуть істотно скоротити обсяг переробки деяких видів овочів.

Такі заяви дуже турбують українських фермерів, особливо сильно стурбовані виробники ґрунтових огірків і томатів, для яких переробні підприємства є одним з основних ринків збуту їх продукції. Також виробники повідомляють, що працювати з переробними підприємствами з кожним роком стає все складніше: заводи часто не виконують взятих на себе договірних зобов'язань за обсягами закупівель сировини, а деякі підприємства досі не розрахувалися з виробниками за поставки в минулому сезоні. У той же час, фермери розуміють, що планувати бізнес з вирощування огірків і томатів, не маючи контрактів з переробкою, дуже ризиковано.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 288 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира