Губернатор запевняє, що влада тиснути на бізнес не буде

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук займає послідовну позицію щодо необхідності спрощення умов роботи підприємців у нашій державі та покращення бізнес-клімату. 

Про це повідомляє прес-служба обладміністрації.

«Ми, місцева влада, на бізнес жодним чином не тиснемо. Завдяки цьому за останні 2 роки нам вдалося вкласти 4 млрд інвестицій, у 5 разів збільшити надходження до державного бюджету, у минулому році перевиконати бюджет області, а початок цього року показує, що це вдасться знову» - заявив Рижук.

Також Сергій Рижук поінформував про те, що на Житомирщині кожному об’єкту, який споруджується або реконструюється за рахунок приватного капіталу, видають спеціальні доручення, що дозволяють мати прозоре вікно.

Таким чином маємо можливість споруджувати об’єкти кошторисною вартістю 100-150 мільйонів гривень, запевняє губернатор.

За словами голови облдержадміністрації, до недавнього часу практикувалося висування місцевою владою вимог підприємцям, виконання яких дозволяло їм розпочинати бізнесові справи.

«Тепер ми знаємо, що це не правильно, і застерегли своїх чиновників не робити подібного, – каже Сергій Рижук. – Бізнес взяв кредит чи має свій капітал не для того, щоб ми латали дірки у соціальній сфері, а для того, щоб підняти економіку: дати робочі місця, зарплати, пенсії, сплачувати податки».

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 261 гостей онлайн

Газета "Эхо" ("Відлуння") © 1989-2024. При використанні матеріалів сайту, посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на http://www.exo.net.ua є обов’язковим.
новости житомира