3 листопада українські зірки взяли участь у благодійному заході, що проводився в рамках акції «День Щастя в МакДональдз». Захід одночасно пройшов у 21 місті України, зокрема й у житомирському МакДональдз по вул Київська,77.
Акція «День Щастя» розпочалась 1 листопада у всіх закладах МакДональдз в Україні та в онлайн і триватиме весь місяць. Цього року збір коштів спрямований на придбання обладнання для надання медичної допомоги дітям із черепно-мозковими травмами. Обладнання отримають дитячі медичні заклади у 23 містах України.
Акція «День Щастя» триватиме у всіх закладах МакДональдз з 1 по 30 листопада. Для того, щоб долучитися до збору коштів та зробити свій внесок у добру справу, необхідно придбати спеціальну акційну символіку (паперові «долоньки», брелоки, дитячу книжку «Книжка-з’їжка»), а 3 листопада – Картоплю Фрі у будь-якому з закладів МакДональдз по всій Україні. Кошти, зібрані в рамках акції «День Щастя в МакДональдз®» у 2013 році, за винятком ПДВ, собівартості книги та собівартості картоплі фрі, проданої 3 листопада 2013 року, будуть спрямовані на придбання обладнання для дитячих медичних закладів.
Крім цього, зробити благодійний внесок можна через Інтернет на сайті http://happyday.mcdonalds.ua.
«Обладнання, яке ми передали лікарням у минулі роки, врятувало життя багатьох дітей. Це підтверджують свідчення фахівців. Ми знаємо, що сьогодні обладнання для надання допомоги дітям із черепно-мозковими травмами, українським лікарням вкрай не вистачає. Завдяки проведенню цьогорічної акції «День Щастя» ми плануємо з нашими відвідувачами зібрати кошти та зробити спільний внесок у вирішення цієї проблеми. Запрошую всіх протягом листопада долучитися до «Дня Щастя»!» - зазначив генеральний директор МакДональдз в Україні Іан Борден.
Традиційно до акції приєднались відомі спортсмени, музиканти та громадські діячі. Зіркові гості особисто пропонували відвідувачам купити акційні товари.
«Акція «День Щастя» вкотре змушує нас замислитися про найважливіше - про щастя та здоров’я дітей. І це просто чудово.
Загальний обсяг коштів, зібраних в результаті проведення «Дня Щастя» у 2013 році, буде оприлюднено після завершення акції.