Рекордна родина

Таке почесне звання отримала родина Павла Семенюка з міста Доброслава Одеської області: у ній 346 повноцінних членів.

У поважного 87-річного глави цього рекордного сімейства 13 дітей, 127 онуків, 203 правнуки і 3 праправнуки, і коли вони збираються разом, доводиться виставляти столи не лише в хаті, а й на подвір'ї та вулиці. Враховуючи згасаючу демографічну ситуацію у нашій країні, можна впевнено прогнозувати, що у найближчі роки до цього досягнення Семенюків не наблизиться жодна інша українська родина.

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 79 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира