Жертва виборів - палець

Одночасно з українськими пройшли вибори в Індії, де обирали парламентські партії.

Процедура голосування тут вимагає від виборців залишати у виборчій комісії відбиток свого пальця, щоб унеможливити повторне голосування, а замість назв партій в бюлетенях зображені їхні символи. 25-річний Паван Кумер від хвилювання вибрав не той символ, обравши замість опозиційного слона правлячий лотос, а коли усвідомив помилку, зі злості сам собі відрізав палець, яким ставив відбиток. Оце патріотизм!

Баннер
Баннер
Баннер
ХТО ХОЧЕ КУПИТИ ОШАТНУ ОСЕЛЮ?
У селі Іванків Андрушівського району, що на Житомирщині продається гарна дерев'яна хата з двох кімнат, кухні та просторою верандою. Поряд великий гараж, де можна розмістити навіть трактора чи велике авто. Є добротний погріб. У дворі розміщена глибока свердловина на воду. Поруч з будинком проходить газова труба. Також неподалік чудове водоймище, де влітку можна вдосталь покупатися, половити рибу. Та й відстань звідси до Житомира порівняно невелика - трохи більше 20 км. Так що кращої дачі не знайти. Або ж оселі для постійного проживання.

Довідки за тел. (067) 939-12-01, (0412) 55-09-80

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 61 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2021. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира