Два нові підтверджені випадки коронавірусу в області

На брифінгу в Житомирській облдержадміністрації 27 березня розповіли про два нові підтверджені випадки коронавірусу в області.

Зокрема, голова ОДА Віталій Бунечко зазначив, що обидва чоловіки не були за кордоном, зараз їх стан стабільний. Начальник УОЗ Микола Суслик уточнив, що чоловік з Бердичева, який захворів, працював перевізником і мав контакти з громадянами, які поверталися з-за кордону.

За інформацією обласного лабораторного центру, чоловік з Бердичева 1972 р.н. Перед госпіталізацією хворому було здійснено швидкий тест, який не виявив коронавірус. Пацієнта було госпіталізовано 23 березня до інфекційного відділення Бердичівської міської лікарні, до цього перебував на самоізоляції. У Малині коронавірус виявили у чоловіка 1964 р.н. Поступив до Малинської міської лікарні 25 березня, до цього спостерігався у приватного сімейного лікаря. На момент звернення до лікаря, проявів хвороби не відображалося. Через погіршення свого стану, доправлений до інфекційного відділення.

 

 

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 141 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира